21 серпня 2011 р.
Звіт сільського голови
21 серпня 2011 року о 10 годині на майдані біля приміщення сільської ради в ході відкритої зустрічі з мешканцями села Гнідинський сільський голова Олександр Йосипович Лазаренко звітував за попередній рік своєї роботи. З інформацією про хід зустрічі можна буде познайомитись в наступному випуску газети "Срібна підкова".
7 серпня 2011 р.
Протоколи четвертої та п'ятої сесій шостого скликання на сайті
Протоколи №№4,5 та всі рішення четвертої та п'ятої сесій шостого скликання Гнідинської сільської ради розміщені на сайті. З матеріалом можна познайомитись по адресі http://gnidinrada.at.ua/
5 серпня 2011 р.
Протокол третьої сесії шостого скликання на сайті
Протокол №3 та всі рішення третьої сесії шостого скликання Гнідинської сільської ради розміщені на сайті. З матеріалом можна познайомитись по адресі http://gnidinrada.at.ua/
4 серпня 2011 р.
Протокол другої сесії шостого скликання на сайті
Протокол №2 та всі рішення другої сесії шостого скликання Гнідинської сільської ради розміщені на сайті. З матеріалом можна познайомитись по адресі http://gnidinrada.at.ua/

Гнідин – село в Бориспільському районі Київської області.
Розташоване в 4 км від ріки Дніпро. Засноване в 1545 р. Населення – близько 2,34 тис. жителів.
Сільська рада - як форма самоврядування
Гнідинська сільська рада є органом місцевого самоврядування, що представляє територіальну громаду села Гнідин та здійснює від її імені та в її інтересах функції та повноваження місцевого самоврядування.
Формування, діяльність, компетенція сільської ради визначається Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» , «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та іншими законодавчими актами вищих державних органів.
Сільська рада представлена 16 депутатами та виконавчим апаратом. Свою роботу проводить сесійно. Сесія складається з пленарних засідань ради, а також засідань постійних комісій. Порядок скликання сесії ради, підготовки і розгляду нею питань, прийняття рішень про затвердження порядку денного сесії та з інших процедурних питань, а також порядок роботи сесії визначаються регламентом роботи.
Соціальна інфраструктура – комплекс галузей, які безпосередньо пов'язані зі створенням загальних умов для відтворення робочої сили і забезпечення нормальної життєдіяльності людей.
Ця сфера охоплює освіту, охорону здоров'я, житлово-комунальне господарство, пасажирський транспорт і зв'язок, культуру, побутове обслуговування.
2011 р. Гнідинська сільська рада. Всі права застережені