Захоплення

Здобутки та плани клубу «Райдуга»
 

Відбулося чергове заняття творчого жіночого клубу «Райдуга». Традиційно роботу починаємо з демонстрації майстринями своїх нових виробів та обміну досвідом. Діляться гуртківці й новинками зі світу рукоділля, враженнями від творчих виставок та майстер-класів, які вдалося відвідати.
 На зустрічі, про яку йдеться, ми привітали Оксану Миколаївну Веклич із вдалим дебютом в ролі художниці. Її роботи, які демонструвались в народному історико-краєзнавчому музеї села Іванків, високо оцінили в спілці художників міста Борисполя. Тож бажаємо своїй колезі творчого натхнення і подолання нових мистецьких висот.
Ще одна активна учасниця клубу «Райдуга» − Марина Горшкова − виконала замовлення громадянки США українського походження: вишила і зібрала для неї лляну сорочку-вишиванку. Ми зичимо Марині нових замовлень і гідної матеріальної винагороди за них.
Наступне клубне заняття відбудеться 22 лютого о 18 годині в приміщенні Гнідинської школи. Тема заняття: «Рушники-обереги та обрядові рушники». Пройде і майстер-клас на тему «Рушникові стіби».
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати наше зібрання, щоб дізнатись більше про український рушник та поділитись власним досвідом виготовлення прадавнього невід’ємного атрибуту українського національного побуту.
Докладнішу інформацію можна отримати за телефонами: 068-528-03-78 (Ольга Олександрівна) та 097-347-77-62 (Любов Василівна).

Любов Ярошенко


17.02.2017 р.