Кримінал

Вимушена евакуація
 

Після того, як у садибі громадянина М. знайшли підпільну нарколабораторію (див. «Срібна підкова» № 1 (143) за 27.01.2017 р.), вона постійно перебувала у полі зору правоохоронців. Та й небайдужі мешканці села не дрімали: тижнів зо два тому повідомили дільничному офіцеру поліції про підозрілий запах, який відчувався на вулиці і поширювався зі згаданої садиби. Відразу ж був проведений огляд помешкання, але цього разу нічого підозрілого там не виявили.
Проте подібна увага виявилась не до вподоби підпільним «хімікам» і вони вирішили «евакуювати» залишки свого злочинного виробництва до одного із сіл району. Операцію запланували на вечір п’ятниці 10 лютого. Та вона з тріском провалилась, бо завантаженого «промисловим устаткуванням» легковика на дорозі вже чекав наряд поліції. Отож довелося зловмисникам повертатись на «базу», де майже всю ніч правоохоронці проводили ретельний огляд. Виявилось, що громадянин М. не лише варив дурман, а ще й охоче брав від «друзів» крадені речі, чи то як плату за «дозу», а чи для подальшого збуту. Це має встановити слідство.
До речі, тієї ж ночі стражі порядку оглянули й помешкання «друзів» нарковиробника: два на вулиці Кравченка і по одному на вулицях Шевченка, Мостовій та Жукова. Слідчі дії тривають. Матеріали розслідування будуть передані до суду.

В’ячеслав Яременко,


інструктор по роботі з правоохоронними органами
17.02.2017 р.