Подія

У Гнідині з’явився громадський центр творчості «Розмаїття»
 

Знакова подія відбулась у Гнідині в п’ятницю 10 лютого 2017 року. Запросивши до зали урочистих подій учасників місцевих творчих колективів, сільський голова Олександр Лазаренко повідомив, що днями завершилась реконструкція частини цокольного поверху будівлі сільської ради і відтепер там розміститься Гнідинський громадський центр творчості «Розмаїття». Об’ємні ремонтні роботи, з високою якістю і в доволі стислі терміни, виконали працівники ТОВ «Трансдобуток». Не забули вони і про створення для відвідувачів Центру належних санітарно-гігієнічних умов. Ось тільки зимові морози не дозволили провести заплановану реконструкцію вхідної групи. Але з настанням теплих днів і це питання буде вирішене.
Отож тепер у двох просторих кімнатах Центру творчості «Розмаїття», загальна площа яких складає близько вісімдесяти квадратних метрів, знайдуть прихисток і вокальний ансамбль «Калинонька», і фольклорний ансамбль «Сусідоньки», і жіночий клуб «Райдуга», і духовий оркестр, і гармоністи, і всі інші аматорські колективи, які вже існують у селі, і ті, що будуть створені ентузіастами в майбутньому. Подібне приміщення було вкрай необхідне громаді. Засвідчило це і минулорічне святкування Дня села, на якому яскраво виступили кілька місцевих творчих колективів. На жаль, на той час вони були «безпритульними». Тепер, стараннями місцевої влади, у них з’явився чудовий дах над головою.
Стати художнім керівником новонародженого осередку культури дав згоду відомий спеціаліст-музикант Віталій Сохацький. Після його представлення учасникам зустрічі, яке зробив сільський голова, пан Віталій коротко окреслив перспективи своєї майбутньої роботи і відразу ж запропонував провести першу репетицію-знайомство із вокальними ансамблями.
Але спочатку гуртом пішли подивитись на відремонтовані приміщення. Всі залишились задоволені побаченим. Водночас Олександр Йосипович пояснив, що меблями та іншим устаткуванням кімнати комплектуватимуться за побажаннями творчих колективів, і попросив не зволікати з пропозиціями.
Отож Гнідинський громадський центр творчості «Розмаїття» розпочав своє життя. Побажаємо його господарям яскравих творчих здобутків, якими вони постійно будуть радувати своїх односельців, тобто нас із вами.

Микола Кривенко


17.02.2017 р.