Наші реалії

Ідіоти на службі ненажерливих олігархів
 

Грубо? Можливо. Але як інакше назвати голову Національної комісії, що визначає вартість комунальних послуг, пана Вовка та вовків-членів комісії, які на повному серйозі офіційно стверджують, що навіть після багатократних підвищень комунальних тарифів «населення платить лише 42,2% ринкового рівня тарифу на електроенергію» і що, відповідно, тариф треба піднімати більш ніж удвічі, тобто до «ринкового рівня»? Герб ГнідинаЯкий ринок? Де ті вовки його побачили? Усюди − монополісти: в постачанні вугілля, у постачанні газу, в генерації енергії, в транспортуванні енергії, в розподілі енергії, у тепловодопостачанні − усюди! Хтось детально і чесно перевіряв ціноутворення енергії монополістів-олігархів, у вартість якої вони закладають свої яхти, літаки, футбольні стадіони і клуби, телеканали і газети, свої маєтки по 100-200 мільйонів доларів і фунтів у європейських столицях і на морях? Туди ж закладають фінансування «своїх» партій, фракцій, міністрів, прокурорів, суддів. А їхні вовки в Нацкомісії розказують казки про «ринок», про високу «ринкову вартість» і про жадібний народ, який не доплачує монополістам-олігархам ще 57,8% вартості енергії! Одне лише питання поки без відповіді: коли народ це усвідомить, щоб на виборах знову не повівся на шоколадні обіцянки?
P.S. Ідіот (давньогрецький термін) − людина, що живе у відриві від суспільного життя; людина, що страждає глибокою формою розумової відсталості (олігофренією) − ідіотією. Кому з вовків що до вподоби.
P.P.S. У США під час навчання я жив у місті Монтгомері, штат Алабама. Населення трохи більше, ніж у Білій Церкві. Як і кожен мешканець, орендуючи житло, я міг обирати одну з трьох енергопостачальних компаній, які полювали за споживачами, змагально пропонуючи вигідніші умови. І ніхто не годував мене казками про енергомережу як «природну монополію».

Анатолій Гриценко,

екс-міністр оборони України
(друкується з дозволу автора)
17.02.2017 р.