Упіймались

Злочинний промисел
 

За інформацією дільничного офіцера поліції Олександра Миколайовича Здора, йому та його помічникам 9 січня нинішнього року вдалося викрити підпільну нарколабораторію. Знаходилась вона в Гнідині на вул. Лісовій у домоволодінні громадянина М. Слідчо-оперативна група констатувала, що виробляли зловмисники амфетамін. Ось на такому примітивному обладнанні, яке ви бачите на нашій світлині, за один «виробничий цикл» можна виготовити до 40 г наркотику. Його вартість на «чорному» ринку становить близько 6 тис. грн.
Прямі докази злочинуТепер нашому односельцю «світить» щонайменше умовний термін покарання. Він буде вже другим, після відомого «хіміка» з вулиці Заводської, чия кримінальна діяльність стане предметом розгляду в суді.
Зі сказаного вище напрошується сумний висновок: раз у селі є виробники «дурману», то, вочевидь, є й ті, хто його споживає. А чи відомо їм, що вживання амфетаміну може призвести як до психічного виснаження, що часто проявляється у вигляді психозів, так і до фізичного, у вигляді слабкості та сильного схуднення. Крім того, можливе порушення роботи нирок, печінки, зниження рівня імунітету та різке погіршення зору. Тож чи варто заради короткотривалого «кайфу» так ризикувати власним здоров’ям? Його ж, як відомо, купити потім неможливо.
Принагідно Гнідинський сільський голова Олександр Йосипович Лазаренко звертається до всіх небайдужих односельців з проханням повідомляти дільничного або сільську раду про факти розповсюдження наркотиків у селі. Лише спільно можна зупинити наркотичну напасть. Стовідсоткова анонімність гарантується.

Олекса Самітник


27.01.2017 р.