Передбачення

Про що нам заспіває Вогняний Півень?
 

Населення східних країн щиро вірить, що всі тварини китайського зодіаку, так чи інакше, впливають на людське життя. Щоправда, християнська релігія цю думку не поділяє, бо вважає, що єдиний від кого залежить життя людини – це Всевишній, який створив весь навколишній світ разом з Адамом та Євою. А тому лише Творець може впливати на людську долю.
Проте за останні десятиліття в Європі загалом і в Україні зокрема відчутно зріс інтерес до всіляких астрологічних прогнозів. Ось і нині усім хочеться відати, що ж нам принесе Новий 2017 рік, який починається (за китайським календарем) 28 січня і символом якого є Вогняний Півень? На думку людей, якщо наперед знати, яким буде прийдешній рік, то можна вберегти себе від багатьох неприємностей і використати всі шанси, щоб прожити наступні дванадцять місяців якомога краще.
Символ 2017 рокуОтож астрологи стверджують, що покровителем нового 2017 року стане Вогняний Півень − десятий за рахунком символ у календарі китайців. Він характеризується як Інь (жіноча енергія), асоціюється з елементом землі, уособлює проникливість, організованість, консерватизм, практичність, упевненість у собі, але, з іншого боку, марнославство та егоїзм. Якщо минулий рік Мавпи був важким і стресовим, то Півень забезпечить перехід від кризи до добробуту.
Нам залишається лише сказати: «Дав би то Бог!».
Цікавим є прогноз для України карпатських знахарів-мольфарів. Вони майже одноголосно кажуть, що в 2017 році країна отримає нового керманича. Це буде сповнений енергії чоловік, виходець з народу, для якого честь і гідність стануть вирішальними в боротьбі за владу і правду. Завдяки своїм амбіціям і підтримці здорової частини вітчизняного політикуму він зможе донести нову концепцію розвитку до народу. Тож якщо люди дійсно захочуть позитивних змін і готові будуть проявити себе не лише на виборах, а й допоможуть своєму кандидату виконати обіцянки, в країні настане довгоочікуваний мир. Україна візьме курс на справжнє відновлення і не допустить нових провокацій та військового втручання. Новообраний правитель скаже, що повністю відмовляється від мови зброї та мітингів, але готовий слухати кожного, щоб у діалозі знаходити вихід зі складних ситуацій. За кілька років країна стане схожою на нинішню Прибалтику: її жителі «втягнуться» в культурне середовище Європи і помітно заспокояться, коли виросте їхній добробут. Влада намагатиметься зробити все, щоб Україна стала повноцінною європейською державою, але це забере чимало часу.
Погодьтеся, це – приємний прогноз. Мабуть, на подібне чекає кожний простий українець.
Ще оптимістичніші для України передбачення зробив астролог Влад Россо. Він стверджує, що в 2017 році в Москві відбудеться черговий «двірцевий переворот», в результаті якого Владімір Путін відійде в політичне небуття. Після цього війна з Росією на Донбасі припиниться і регіон повернеться під українську юрисдикцію.
Звичайно, серед прогнозів для нашої країни є й діаметрально протилежні за очікуваними результатами. Але сьогодні ми їх свідомо не друкуємо, бо так уже хочеться якихось позитивних змін. Хоча б у пророцтвах, якщо наші недолугі керманичі не можуть забезпечити перетворення на краще в реальному житті.
Що ж стосується пересічних громадян, то в новому році кожному варто уникати стресових ситуацій і не вихлюпувати негативні емоції на близьких. При цьому Півень не любить пасивність і апатію, тому можна наважитися на кардинальні зміни в житті. Астрологи вважають, що пощастить тим, хто буде цілеспрямованим, стійким і зможе наполегливо домагатися своєї мети. Під заступництвом Вогняного Півня можна сміливо починати нову справу або змінювати професію. Головне пам'ятати, що символ року не схильний до інтриг і дуже цінує порядність. Тому чесні, обов'язкові та відповідальні люди, налаштовані на взаємовигідне ділове співробітництво, в 2017 році можуть розраховувати на великі прибутки.
Отож будьмо оптимістами!

(за матеріалами з Інтернету)


27.01.2017 р.