НП

Особу померлої встановлено
 

18 січня нинішнього року за межами населеного пункту, але на території Гнідинської сільської ради мешканець мікрорайону Озеряни виявив бездиханну жінку, що лежала посеред дороги. На вигляд їй було років 30-40. Слідів побоїв чи інших методів фізичного впливу на повністю оголеному тілі візуально не спостерігалось. Поряд був розкиданий одяг небіжчиці.Ціна життя Тут же лежала і сумочка, а на деякій віддалі − мобільний телефон та ключі, що виключало версію про спробу пограбування. Була ще й недопита пляшка спиртного.
Для упізнання померлої на місце події разом з правоохоронцями прибули Гнідинський сільський голова та секретар сільської ради. Покійниця видалась посадовцям дуже схожою на громадянку В., мешканку Гнідина. При цьому і кілька прикмет, на перший погляд, підтверджували їхню здогадку. До того ж на момент слідчих дій В. була уже тривалий час відсутня вдома. Та й з оковитою, чого гріха таїти, жінка дружить.
Виходячи із ситуації, що склалась, в селі розпочали пошуки громадянки В. На щастя, вона невдовзі об’явилась живою і здоровою. Але… Але в сільській раді уже подумують про позбавлення пані В. батьківських прав і направлення на примусове лікування від алкоголізму.
…Особу ж померлої правоохоронці невдовзі встановили. Нею виявилась мешканка Броварського району, палка прихильниця спиртних напоїв, яка вела асоціальний спосіб життя. Слідчі дії тривають.

Олекса Самітник


27.01.2017 р.