Варто знати

У ветеранів змінився керівник
 

У п’ятницю, 18 вересня, відбулася дев’ята звітно-виборча конференція Бориспільської районної організації ветеранів України. У роботі конференції взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Шуменко, голова громадської ради при РДА Михайло Музика, голова Київської обласної організації ветеранів України Микола Томашов, сільські голови, керівники установ, організацій району, начальники відділів райдержадміністрації.
Михайло Коваленко, голова районної ветеранської організації, відзвітував про зроблену роботу, наголосивши, що наразі ветеранська організація налічує 8 823 особи, серед яких: учасників бойових дій – 320, інвалідів війни – 140, вдів загиблих та померлих учасників війни − 164, ветеранів правоохоронних органів – 55, партизанів − 3, дітей війни – 4 228, неповнолітніх в’язнів – 20. Він окреслив основні проблемні питання, що стосуються соціального захисту ветеранів: пільговий проїзд у громадському транспорті, забезпечення ліками та оздоровчими путівками, а також налагодження волонтерської роботи в школах.
Михайло Григорович наголосив, що рада ветеранів плідно співпрацює з відділами, управліннями, організаціями району, органами місцевого самоврядування та бере активну участь у житті та розбудові сільських населених пунктів.
На конференції було обрано новий склад ради, ревізійної комісії, делегатів на обласну ветеранську конференцію. Михайло Коваленко подав заяву про своє звільнення з посади, яку обіймав 14 років. Присутні її задовольнили.
Микола НедождійНатомість новим головою Бориспільської районної ради ветеранів було обрано Миколу Недождія. Народився Микола Андрійович у 1953 році, у Воронькові. Тривалий час проходив службу в органах внутрішніх справ. Працював начальником відділу РДА, а в 2002-2005 р.р. – заступником голови райдержадміністрації.
Михайла Коваленка обрали почесним головою ради ветеранів.
До складу ради ветеранів району увійшов і наш односелець − Микола Федорович Веклич.
Тож побажаємо оновленому складу районної ради ветеранів плідної співпраці з органами місцевого самоврядування в питаннях соціального захисту літніх людей.

Любов Ярошенко,


керівник сільської ветеранської організації
06.11.2015 р.