Із сесійної зали

Каденція завершилась
 

Порядок денний 51 сесії Гнідинської сільської ради VI скликання, що відбулась 22 жовтня 2015 року:
1. Про розгляд клопотання дирекції Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика щодо надання цільової допомоги на оздоровлення дітей-інвалідів, які навчаються в школі.
2. Про розгляд звернення ТОВ «Укртепло Київ» щодо затвердження тарифу на постачання теплової енергії.
3. Про затвердження звіту про виконання бюджету села за III квартал 2015 року.
4. Про внесення змін до бюджету села на 2015 рік.
5. Про затвердження експертної оцінки об’єкту нерухомого майна, яка в подальшому буде використана при підписанні договору оренди.
6. Про розгляд листа комунального підприємства «Гнідинкомунсервіс» щодо продовження терміну дії схеми санітарної очистки с. Гнідин.
7. Про розгляд клопотання Дніпровського басейнового управління водних ресурсів щодо звільнення від сплати земельного податку на 2016 рік.
8. Земельні питання.
9. Різне.
 Сільські депутати, які працювали в складі Гнідинської сільської ради VІ скликання 22 жовтня нинішнього року, провели останню сесію у своїй каденції.
Отож, розглянувши клопотання директорки Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика Ніни Григорівни Кудько щодо надання цільової фінансової допомоги на оздоровлення учнів-інвалідів, депутати вирішили спрямувати кошти в сумі 100 тис. грн на придбання п’яти путівок до спеціалізованих санаторіїв для проходження курсу лікування дітьми зі складними вродженими недугами. Зі зрозумілих причин імена цих діток ми не оприлюднюємо.
Депутати ще раз розглянули звернення ТОВ «Укртепло Київ» щодо затвердження нового тарифу на постачання теплової енергії місцевій школі і знову його відхилили, оскільки представник цього підприємства вкотре не з’явився на сесійне засідання і не надав аргументованих пояснень, чому ж підвищується тариф.
Заслухавши та обговоривши звіт виконавчого комітету Гнідинської сільської ради про виконання бюджету села за ІІІ квартал 2015 року, депутати, відповідно до частини 4 статті 80 Бюджетного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вирішили затвердити його з доходами в сумі 4 169 094,00 грн. (чотири мільйони сто шістдесят дев’ять тисяч дев’яносто чотири гривні 00 коп.) і з видатками у сумі 4 273 035,00 грн. (чотири мільйони двісті сімдесят три тисячі тридцять п’ять гривень 00 коп.). Окрім того, до бюджету села 2015 року були внесені деякі зміни, викликані фінансуванням виборчого процесу, придбанням нових інформаційних табличок на вулиці, назви яких із відомих причин нещодавно змінились, проведенням поточного ремонту твердого покриття на центральній алеї місцевого кладовища та частині вулиці Мєшкова, що прилягає до вулиці Салютної, наданням матеріальної допомоги окремим односельцям, придбанням електроламп для вуличного освітлення та деякими іншими потребами повсякденного життя сільської громади.
Нагадаємо, що на попередній сесії депутати дали згоду на продовження договору оренди нежитлового приміщення за адресою вул. Центральна, 41, де розташовується філіал КП «Бориспільська центральна аптека № 24». За час, що минув відтоді, була проведена оцінка цього нерухомого майна. Тож народні обранці затвердили відповідний звіт та доручили сільському голові укласти з орендарем належну угоду терміном на 3 роки.
Директор комунального підприємства «Гнідинкомунсервіс» звернувся до сільської ради з проханням продовжити дію схеми санітарної очистки населеного пункту. Клопотання задовольнили дію документу, розробленого сім років тому, і продовжили ще на п’ять років, з деякими змінами та доповненнями.
Дуже вже хочеться керівництву Дніпровського басейнового управління водних ресурсів, щоб сільська рада звільнила їхню організацію від сплати земельного податку. Відповідні прохання воно надсилає у Гнідин уже не перший рік. Але депутати вперто залишають їх без задоволення. Причина банальна – керівництво ДБУВР здає в оренду щонайменше два об’єкти, розташовані на земельній ділянці, про яку йдеться, а отже має додаткові надходження до бюджету своєї організації. За таких обставин звільнення від сплати земельного податку діючим законодавством не передбачене.
Розглядаючи земельні питання, депутати затвердили кілька екземплярів виготовленої землевпорядними організаціями документації на володіння земельними ділянками, що були виділені громадянам у попередні роки. Що ж стосується скандальної земельної ділянки на вулиці Щасливій, то було ухвалене рішення доручити земельній комісії детально вивчити питання і запропонувати наступній сесії проект відповідного рішення.
У «Різному» депутати задовольнили прохання мешканця вулиці Прорізної Д. і взяли на баланс сільської ради збудований ним за власні кошти підвідний газопровід до його ж таки будинку. У подальшому він буде переданий на обслуговування спеціалізованій установі.

Микола Кривенко


06.11.2015 р.